RWTTC na Birell Grand Prix v Praze – 9. 9. 2017

V sobotu 9. září startujeme na Birell Grand Prix v Praze. Pro organizaci Running With Those That Can't je to již šestý závod letošního roku. Opět několik desítek dobrovolníků doprovodí naše děti na vozících v pražských ulicích.

Připravte se na start půlmaratonu v Praze!

Přípravy 1/2 maratonu v Praze vrcholí. Závod startuje v sobotu 1. dubna v 10 hodin na náměstí Jana Palacha a mezi 10 000 bězci se tradičně objeví i organizace Running With Those That Can't.

Video: The Road Less Run

Naše myšlenky se snažíme šířit i mimo trasy běžeckých závodů. Od roku 2013 vzniká dokument The Road Less Run (Běh nevyšlapanou cestou).

Start RWTTC na Birell Grand Prix v Praze

V neděli 10. září startujeme na Birell Grand Prix v Praze. Pro organizaci Running With Those That Can't je to již čtvrtý závod letošního roku. Opět několik desítek dobrovolníků doprovodí naše děti na vozících v pražských ulicích.

Start RWTTC na maratonu v Praze

V neděli 8. května startujeme na maratonu v Praze. Pro organizaci Running With Those That Can't je to již třetí závod letošního roku. Opět několik desítek dobrovolníků doprovodí naše děti na vozících v pražských ulicích.

Informace k Pardubickému vinařskému půlmaratonu

Další akce Running With Those That Can't se blíží. Pardubický vinařský půlmaraton začíná v sobotu 16. 4. ve 13h a na startu se objeví rekordních 44 bězců a v 8 vozících se vystřídá 10 dětí.

Sportisimo 1/2Maratonu Praha se nezadržitelně blíží

Přípravy 1/2 maratonu v Praze vrcholí. Závod startuje v sobotu 2. dubna v 10 hodin na náměstí Jana Palacha a mezi 10 000 bězci se tradičně objeví i organizace Running With Those That Can't.

Přes 115 kilometrů s Running With Those That Can't

Běžecká sezóna 2015 je za námi a my jsme nesmírně hrdí na všechny vaše sportovní výkony. Loňský rok jste mohli s organizací Running With Those That Can’t urazit až 115 závodních kilometrů ať už za vozíkem nebo v něm.

Hlavní akce roku naší charity je za dveřmi

Již v sobotu 5. dubna se koná Sportisimo 1/2Maraton Praha 2014, který je dlouhodobě hlavní akcí roku naší charity!

RWTTC nově také v Hradci Králové

Již za “pár” měsíců (konkrétně 12.10.2014) se v Hradci králové bude konat největší běžecká akce ve východních Čechách.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku