Pardubický vinařský půlmaraton 2018

Závod s RWTTC není o vítězství nad časomírou. S námi je vítěz každý! Společně chceme zprostředkovat atmosféru závodu i těm, kteři sami běžet nemohou. Přidejte se i vy a poběžte pro dobrou věc. Postavte se s námi na start a pomozte nám dovézt děti ve speciálních vozících do cíle.

Termín

sobota 14. 4. 2018 v 11:00

Cena

600 Kč – v ceně je oficiální startovací balíček a dres RWTTC


Místo

Stánek RWTTC na Perštýnském náměstí (před restaurací U Bílého koníčka)

Informace pro běžce

Startovní čísla si prosím nevyzvedávejte u pořadatele, rádi to pro vás zařídíme a startovní číslo vám pak vydáme právě u našeho stánku.

Po vydání startovních čísel bude chvilka na převlečení, věci a batohy je možné nechat u stánku, po celou dobu závodu tam někdo bude.

Kolem 11:30 dorazí rodiny s dětmi. Po seznámení se a trochu toho popobíhání s vozíčky přijde na řadu tolik oblíbené hromadné focení. 

Pak se můžete rozběhat a rozcvičit dle libosti a cca ve 12:45 bude společný odchod na start.

S vozíkem běžte opatrně a ohleduplně vůči ostatním běžcům. Nejde o to vyhrát a předběhnout všechny běžce. Přednější je bezpečnost všech dětí i účastníků závodu.

Chcete donést nějaké dobroty pro ostatní? Za bábovku, koláč nebo ovoce budou všichni vděční.

Parkování: Lihovar: Palackého třída - vjezd za benzinkou MOL, nebo z druhé strany - proti Albertu (GPS 50.0340483N, 15.7575406E) nebo Parkoviště ALBERT - Palackého třída (GPS 50.0339172N, 15.7542361E) 

"Běhání s RWTTC není jen o samotném běhání, ale díky dětem, pro které se to celé dělá, to dostává na velikosti a zážitku. Běhej s RWTTC."
Jakub Zajíc